1.44 - Ściągnięcie nowej wersji + parę pytań [Rozwiązany]

Masz jakiś problem z programem?
Napisz. Spróbujemy pomóc.
kanadol48

1.44 - Ściągnięcie nowej wersji + parę pytań [Rozwiązany]

Post autor: kanadol48 » 30 kwie 2010, 04:34

po pierwsze ,nie moge s'ciagnac' tego pliku google pisze ze link nie dziala.
sciagnalem wersje 1.0 wielkos'c' 160 kb ,nie dziala takze
co do wersji 1.37,ktora instaluje sie latwo moge powiedziec' ze, projekt wspanialy ale skomplikowany.
Przez pare lat mialem Movie collectorz, program cudowny ze wzgledu na prostote obslugi
.
W filmoteka nie znalazlem mozliwos'ci zapisania filmu(tytulu) manualnie,co w wiekszos'ci ulatwia i mys'le ze przyspieszalo by dzialanie programu niz szukanie pliku, nawet film jak operowac' ten program,daje bo'l glowy.Po co tyle kombinacji,znajac ludzi ktorzy maja zbiory filmow , potrzebuja tylko liste: tyto'l ,aktor ,dyrector ,czas rodzaj,
wlas'nie cos' prostego zadowoli rzeszy kinomanow ze swoimi zbiorami filmo'w .Dodatki,,moga zadowolic' wielu ale,ze swojego dos'wiadczenia wiem co szukaja ludzie w katalogach filmowych .
1) tytol
2) rodzaj
3) aktorzy.
Majac zbiory DVD's potrzebuje wydrukowac' to i ewentualnie tworzyc' nowa liste.
wlodekkurbiel@hotmail.com

//temat zmieniony - kc1991

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: filmoteka 1.44

Post autor: Pacer » 30 kwie 2010, 12:06

Witam

Jakiego pliku nie możesz ściągnąć? Jeżeli szukasz najnowszej Filmoteki to jest ona pod tym linkiemhttp://filmoteka.studiohosting.pl/d.php?n=3.

Wersja 1.0 net nie zadziała jeżeli nie masz zainstalowanego odpowiedniego frameworka w systemie. Wiesz co to jest?

Żadna z wersji Filmoteki się nie instaluje. Wystarczy je rozpakować.
Movie Colectorz posiada także pewien stopień skomplikowania i nie jest tam tak, że wprowadzasz 4 informacje i masz opisany film.
W filmoteka nie znalazlem mozliwos'ci zapisania filmu(tytulu) manualnie
Masz racje nie znalazłeś. Wystarczy dodać wiersz, zrobić dwuklika lewym na wierszu i wprowadzić dane w oknie uzupełnij.
co w wiekszos'ci ulatwia i mys'le ze przyspieszalo by dzialanie programu niz szukanie pliku
Nie ma przymusu wyszukiwania pliku i dodawania go do bazy. Dane można wprowadzać bez pliku.
nawet film jak operowac' ten program,daje bo'l glowy
Zabawne bo ja dostaje emaile, że ten video poradnik jest zbyt prosty i jest raczej skierowany dla zupełnego nowicjusza. Wprawdzie nie ja go zrobiłem, ale nie wiem jak można lepiej zobrazować czy opisać czynności podstawowe wykonywane w Filmotece.
znajac ludzi ktorzy maja zbiory filmow , potrzebuja tylko liste: tyto'l ,aktor ,dyrector ,czas rodzaj
Zatem tym ludziom nie jest potrzebna Filmoteka tylko długopis i kartka, no może notatnik, a już zaawansowaną opcją byłby Excel.
wlas'nie cos' prostego zadowoli rzeszy kinomanow ze swoimi zbiorami filmo'w
Niestety użytkownicy bardziej chcą, aby dodawać coś nowego, a nie redukować już to co jest stworzone.
ze swojego dos'wiadczenia wiem co szukaja ludzie w katalogach filmowych
Napisz nam proszę jakie posiadasz doświadczenie, prowadzisz jakiś serwis filmowy czy coś podobnego?
Sam chętnie przeczytam co ludzie szukają w katalogach filmowych. Podziel się na forum swoją wiedzą.
1) tytol 2) rodzaj 3) aktorzy.
Jeżeli tylko te trzy rzeczy to cały mój projekt jest całkowicie nietrafiony. To kto wtedy pisał do mnie emaile przez te wszystkie lata? Zgaduje, że pisząc "tytol" masz na myśli słowo tytuł.
Majac zbiory DVD's potrzebuje wydrukowac' to i ewentualnie tworzyc' nowa liste.
Pewnie tak. Wprawdzie nie ma chwilowo możliwości drukowania listy z Filmoteki, ale wkrótce będzie. Mam podsuniętych kilka pomysłów, testuje je i wybiorę najlepszy jak i najprostszy.

pozdrawiam.

Zablokowany