Brak obsługi plików M4V

Czyli co chciałbyś aby było w filmotece.
Lord_Nikkon
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2014, 03:57

Brak obsługi plików M4V

Post autor: Lord_Nikkon » 22 lip 2014, 04:03

Witam,

Ściągnąłem program i jest naprawdę dobry, jednak zauważyłem problem. Brak wsparcia dla plików M4V (M1V i M2V są). Niestety moja kolekcja jest dość zróżnicowana (MP4,AVI i całkiem sporo M4V) i w większości zawiera pliki z wmuksowanymi napisami, tworzonymi za pomocą Handbreak. Brakuje opcji, żeby samemu dodać rozszerzenie, po którym program będzie wyszukiwał pliki. Na ten moment program szuka po tych rozszerzeniach jakie ma na liście a całą grupę M4V po prostu pomija. Czy da się w jakikolwiek sposób dodać tą funkcję do programu, tak aby podczas wyszukiwania w katalogu (bo przecież nie będę dodawał ponad 100filmów ręcznie) automatycznie wyszukiwał wszystkie pliki?

Pozdrawiam,
LN

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Brak obsługi plików M4V

Post autor: Pacer » 30 lip 2014, 08:33

Witam
Ogólnie to wsparcie dla pliku M4V to jest i Filmoteka rozpoznaje ten format z tym, że nie aktywowałem go, z banalnego powodu, nie wiedziałem, że taki format istnieje :D, dlatego trzeba mi takie rzeczy zgłaszać. Od następnej wersji, którą planuje na początek sierpnia będzie to dodane. A opcja, aby samemu dodać rozszerzenie już jest w programie od dawna, można zrobić to w prosty sposób zakładka Filmy-> przycisk Filmy na dysku-> w białym okienku gdzie są formaty plików i napis "szukane" można ręcznie dopisać swój format, wprawdzie nie zostanie to zapamiętane w ustawieniach, ale na wyszukanie tego co trzeba myślę, że wystarczy. Ja ten format dodam od następnej wersji.
pozdrawiam

Lord_Nikkon
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2014, 03:57

Re: Brak obsługi plików M4V

Post autor: Lord_Nikkon » 30 lip 2014, 09:00

Ha nie wiem czy coś u mnie jest nie tak ale chciałem dodać mój format w ten sposób jak napisałeś, jednakże komórka się podświetla ale nie przyjmuje jakichkolwiek danych. W sumie nie ma pośpiechu. W sierpniu pobiorę nową wersję i będzie ok. Dziękuję

ODPOWIEDZ