Parametry filmu w formacie mp4

Czyli co chciałbyś aby było w filmotece.
Praptak
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2013, 14:50

Parametry filmu w formacie mp4

Post autor: Praptak » 23 lut 2013, 14:55

Witam!
Czy można coś zrobić z tym żeby program odczytywał podstawowe parametry odnośnie filmu? Typu rozdzielczość, fps itp. Niestety z mp4 sobie nie radzi a w sieci jest coraz wiecej tego typu filmow. Zauważyłem że z niektórymi plikami avi też sobie nie radzi.
Pozdrawiam!

Praptak
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2013, 14:50

Re: Parametry filmu w formacie mp4

Post autor: Praptak » 23 lut 2013, 15:05

Jeszcze coś mi się przypomniało. Podczas wyszukiwania filmów z płyty pojawia się okienko z informacją że taki film już istnieje w bazie i czy chce mimo to dodać czy anulować. Zaznaczyłem przypadkiem żeby to się wiecej nie pojawiało. Jak mam przywrócić info o tym że taki film już mam w bazie?

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Parametry filmu w formacie mp4

Post autor: Pacer » 24 lut 2013, 21:46

Cześć, rozumiem, że mogą się pojawiać jakieś nowe kodeki, ale mam w tej w kwestii tylko dwa rozwiązania: pierwsze to odcinasz pierwszy 1MB z danego pliku video, którego Filmoteka nie rozpoznała i przysyłasz go do mnie. Druga opcja to dajesz dokładne namiary na np.na torrenta lub inne miejsce gdzie ten film jest, ja go pobiorę, prześwietlę i wyrzucę.


Okienko z tą informacją, że film już istnieje w bazie, pojawia się przy każdym szukaniu na dysku, więc nie ma obawy, że się je zaznaczyło na stałe.

ODPOWIEDZ