Wydruk listy filmów

Czyli co chciałbyś aby było w filmotece.
goras_buba
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2011, 21:44

Wydruk listy filmów

Post autor: goras_buba » 28 gru 2011, 22:50

Znakomity program lecz brak mi możliwości wydrukowania listy filmów. Czasem chciałbym zrzucić na papier wykaz filmów a tu problem ikonka "drukuj" co prawda jest ale nie aktywna. Nie chcę wybrzydzać lecz taka opcja moim zdaniem poprawiła by funkcjonalność tego programu i nie chodzi mi o wydruk wszystkich kolumn, wystarczyły by same tytuły. Pozdrowienia i podziękowania dla autora za tytaniczny trud jaki włożył.

goras_buba
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2011, 21:44

Re: Wydruk listy filmów

Post autor: goras_buba » 28 gru 2011, 22:57

I jeszcze jedna sugestia. Czy można by wprowadzić możliwość wyboru kolumn ewentualnie usunięcia niektórych ? Wydaje się, że nie wszystkie wszystkim są potrzebne i wykorzystywane. Pozdrawiam.

luk86t
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 11:36

Re: Wydruk listy filmów

Post autor: luk86t » 29 gru 2011, 16:35

Co do możliwości wydruku to oczywiście się zgadzam - brakuje tej opcji. Można co prawda eksportować liste i wtedy drukować ale to mniej wygodne. Jeżeli już będzie taka możliwość to fajnie jakby były opcje którymi możnaby dostosować czcionke na wydruku, kolumny które mają być drukowane a które nie, szerokość kolumn itp. Jeśli chodzi o kolumny i ich włączanie i wyłączanie to jest przecież taka możliwość. Opcje - zaawansowane - i na dole masz - kolumny wszystkie i aktywne. Przesuwasz te które nie chcesz do lewej kolumny a te które chcesz do prawej. Dodatkowo na samej liście można przesuwać kolumny w dowolnej kolejności - chwytając ją myszką i przenosząc :D

goras_buba
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2011, 21:44

Re: Wydruk listy filmów

Post autor: goras_buba » 30 gru 2011, 20:58

Dzięki za informacje, skorzystałem, reszta bez zarzutów.

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Wydruk listy filmów

Post autor: Pacer » 03 sty 2012, 11:29

Cieszę się, że pod moją nieobecność pomogliście sobie nawzajem :). Tak, funkcja drukowania nie jest aktywna bo nie jest to niestety przygotowane, ale rozpoznawałem ostatnio w tym kierunku nowe komponenty które umożliwią przyjazne dla użytkownika drukowanie. Nie wiem czy ukaże się to w najbliższej wersji, ale spróbuję podjąć temat w takiej podstawowej funkcjonalności jak np. lista, Wy mi dacie znać czy idę w dobrym kierunku, a ja to będę powoli rozwijał.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ