Kilka błędów

Wywala Ci jakiś błąd? Znalazłeś jakąś lukę?
Napisz.
server69

Kilka błędów

Post autor: server69 » 19 sie 2010, 13:58

Napisałem już w Księdze gości, ale doszło kilka rzeczy, więc postanowiłem, że napiszę o tym tutaj.

1. Błędy z wypełnianiem tytułów.
2. Pobierany jest tylko pierwszy reżyser i scenarzysta, a przy ich większej ilości ta reszta jest pomijana.
3. Gdy edytuję informację na liście: mam kolumnę powiedzmy "Tłumaczenie" wklejam tam "Plik TXT" i automatycznie to samo wkleja mi się w "Czas trwania" i taki sam problem jest z innymi kolumnami. I także samo wklejanie nie działa prawidłowo, bo gdy robię "Wklej" to mi dokleja ciąg do ciągu, a nie zamienia ich.
4. To już nie tyle co luka (tak sądzę), ale we wcześniejszych wersjach, w widoku listy, gdy nacisnąłem Enter to edytowałem dane pole, teraz otwiera mi się okno danego filmu. Jeśli autor nie bardzo chce wracać do poprzedniego ustawienia, to może dodałby chociaż ustawienia skrótów klawiszowych :)
5. W polach: kraj, gatunek, scenariusz i reżyser zostawiane są na końcu przecinki (ja wiem, że to nie jest jakiś wielki problem, ale denerwujące to jest).
6. Gdy pobieram parametry filmu to zarówno audio bitrate jak i video są zaniżone (porównując je z parametrami wyświetlanymi przez MediaInfo). Dlaczego?

Te dwa ostatnie problemy występowały już wcześniej, ale wcześniej o nich nie wspominałem autorowi.

BTW Na razie wróciłem do wersji 1.35, ale tam boli to, że w ogóle nie ma pobierania danych z sieci nt. filmu.
Czekam na rychłe poprawki i pozdrawiam! :)

server69

Re: Kilka błędów

Post autor: server69 » 19 sie 2010, 14:02

Cholera, właśnie zauważyłem, że nie wczytuje mi w ogóle danych dla plików MP4 i MKV. Myślałem, że 1.3x już to obsługiwało.. No nic, powrót do 1.47 :)
P.S. Czekam jeszcze rychlej na poprawki :)

ODPOWIEDZ