BŁĄD - Delayed Write Failed

Wywala Ci jakiś błąd? Znalazłeś jakąś lukę?
Napisz.
zgredzikptb
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2013, 20:59

BŁĄD - Delayed Write Failed

Post autor: zgredzikptb » 17 lut 2013, 21:02

Mój błąd jest taki iż codziennie lub co drugi dzień porządkuje i dodaje info i wyskakuje mi takie coś Filmoteka.exe Delayd Write Failed

i nie które info się kasuje lub nie ma tego co zapisywałem lub nawet całkowicie usuwa mi dane z całego dnia i kopie zapasowe też nie pomagają

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: BŁĄD

Post autor: Pacer » 18 lut 2013, 00:49

Ze swojego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że błąd, który podałeś nie pochodzi z błędów bezpośrednio z Filmoteki. Pojawia się on wtedy, gdy dane z aplikacji nie dotarły na nośnik, czyli jeżeli trzymasz Filmotekę lub bazę na penku i próbujesz coś zapisywać lub modyfikować to te dane docierają tam z opóźnieniem bo może masz wolnego penka, może masz na nim dziwny system plików, może za szybko go wymontowujesz, może masz kompa zmulonego, nie wiem tutaj teraz zgaduje, ale idź w tym kierunku i sprawdź to co Ci piszę, może zapisz Filmotekę i bazę na dysku głównym i wtedy na niej pracuj i napisz tu na forum czy pomogło.

zgredzikptb
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2013, 20:59

Re: BŁĄD - Delayed Write Failed

Post autor: zgredzikptb » 18 lut 2013, 10:11

Chyba miałeś rację bo zapisywałem na dysku zewnętrznym teraz zapisuje normalnie na Dysku C i jest bardzo dobrze w razie wystąpienia dalszych błędów będę pisał dalej na forum

ODPOWIEDZ