Wersja 1.69 - nie szuka filmów

Wywala Ci jakiś błąd? Znalazłeś jakąś lukę?
Napisz.

Wersja 1.69 - nie szuka filmów

Postprzez japimacho » 11 Lut 2016, 20:29

Niestety ale w najnowszej wersji (1.69) nie działa manualne szukanie filmów. Program szuka kilka- kilkadziesiąt sekund i nie może znaleźć danego filmu, po tym czasie przycisk "Wyszukaj" znowu staje się aktywny.
No i jest jeszcze jedna dla mnie niezrozumiała rzecz. Chodzi mi o funkcję "Szukaj w tabeli". Ja osobiście używam jej głównie do szukania filmów pod względem gatunku. Wpisuję komedia i wyskakuje mi "parę" ;) wyników. I tu zastanawia mnie pewna sprawa. Podejrzeć można tylko około czterdzieści pierwszych wyników. Dla tych niższych nie można już zobaczyć opisu.
japimacho

Re: Wersja 1.69 - nie szuka filmów

Postprzez Pacer » 12 Lut 2016, 10:48

Sprawdziłem przed chwilą manualne pobieranie, wyszukuje w sekundę,
poniżej dowód.

Image

Jeżeli chodzi o to szukanie w tabeli to sprawdzę to bo nie wiem z czego może wynikać ten błąd, ale coś tam się domyślam.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pacer
Administrator

Postprzez japimacho » 13 Lut 2016, 14:08

To dziwne. Bo u mnie wyszukiwanie dalej działa tak:
http://catshare.net/NkrgEoIZh3fOEd5V
japimacho

Postprzez japimacho » 27 Gru 2016, 19:35

Pacer napisał(a):Jeżeli chodzi o to szukanie w tabeli to sprawdzę to bo nie wiem z czego może wynikać ten błąd, ale coś tam się domyślam.
pozdrawiam

No niestety ale niedługo minie już rocznica od zgłoszenie tego błędu. Nie wiem, czy tylko u mnie tak się dzieje. U innych jest dobrze, czy tylko się przyzwyczaili do tej "małej" wady.
japimacho

Wróć do Znalezione błędy i luki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników