Zgłoszenia do beta testów.

Interesuje Cię automatyczne pobieranie danych o filmach? Znalazłeś jakieś błędy w automatyczny pobieraniu? Chcesz zgłosić się do beta testów automatycznego pobierania? Zapraszam
adaszak10
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2013, 04:13

Re: Zgłoszenia do beta testów.

Post autor: adaszak10 » 01 mar 2013, 04:29

Witam!
Chciałbym wziąć udział w testach.
Pozdrawiam

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Zgłoszenia do beta testów.

Post autor: Pacer » 01 mar 2013, 07:50

Wszystkie klucze rozesłane do osób, które wyraziły taką chęć tu na forum. Temat zamykam i informuję, że nie wysyłam już więcej darmowych kluczy. Klucz otrzymało 80 osób na okres 30 dni. Jeżeli, ktoś będzie zainteresowany tą usługą, to będzie mógł zakupić klucz po weekendzie kiedy zmodyfikowana zostanie strona pod kątem mikropłatności. Dziękuje wszystkim za udział w testach. Każdy kto umieścił chociaż jeden komentarz dotyczący testów Filmoteki podczas trwania testów zostanie ode mnie nagrodzony przedłużeniem ważności klucza do końca marca 2013r. To taka promocja dla aktywnych użytkowników. Listę nagrodzonych użytkowników opublikuję w ten weekend. Dobra wiadomość dla darczyńców, którzy przesyłali mi we wcześniejszym okresie darowizny. Każdy z tych darczyńców, jeżeli się do mnie zgłosi z tego emaila z którego otrzymałem wpłatę dostanie klucz na automatyczne pobieranie o długości ważności konta proporcjonalnym do wpłaty.

Zablokowany