Wersja Premium

Interesuje Cię automatyczne pobieranie danych o filmach? Znalazłeś jakieś błędy w automatyczny pobieraniu? Chcesz zgłosić się do beta testów automatycznego pobierania? Zapraszam
aste
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2014, 11:19

Wersja Premium

Post autor: aste » 13 mar 2014, 11:28

Witam
Dziś wykupiłem klucz do usługi premium. Po uruchomieniu automatycznego pobierania danych, pojawia się komunikat: error: skonczyl sie czas wykupionej uslugi, wykup konto premium

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Wersja Premium

Post autor: Pacer » 27 mar 2014, 12:38

Już wprawdzie odpowiedziałem na email, ale może powtórzę to tutaj, aby użytkownicy w razie problemów wiedzieli o co chodzi.

Podczas dokonywania płatności w tygodniu w większości przypadków firma księgująca wpłaty otrzymuje przelew w ciągu kilku sekund i w tym samym czasie informuje o tym moje skryty, które nadają klucz premium, aktywują go i wysyłają użytkownikowi na email. Są jednak od tego wyjątki, jeżeli użytkownik dokonuje wpłaty np w sobotę wieczorem lub niedziele to niektóre banki wstrzymują przelew do realizacji do poniedziałku rana, i pomimo że użytkownik otrzyma informację z mojej strony, że został mu nadany klucz premium to jeszcze niestety on nie będzie działał bo nie jest aktywowany, aktywacja następuje automatycznie, gdy pieniążki docierają w poniedziałek do operatora płatności, w każdym bądź razie nic nie ginie i nikt nie zostanie oszukany, czas na każdy wykupiony miesiąc to 31 dni od momentu aktywacji klucza. Mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałem, w razie pytań proszę pisać do mnie na forum.

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Wersja Premium

Post autor: Pacer » 27 lip 2018, 15:02

Zapraszam do skorzystania z wersji PREMIUM, szybciej i wygodniej można pobrać opisy do tysiąca filmów jednym kliknięciem.

GWS
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2021, 23:22

Re: Wersja Premium

Post autor: GWS » 16 lip 2022, 21:08

Pacer pisze:
27 lip 2018, 15:02
Zapraszam do skorzystania z wersji PREMIUM, szybciej i wygodniej można pobrać opisy do tysiąca filmów jednym kliknięciem.
No nie udało się, na kilkadziesiąt wyszukał się dokładnie 1. Zatem ta funkcjonalność wersji Premium nie dla mnie. Proponuję wprowadzić symboliczną opłatę za usunięcie banera i wszyscy powinni być zadowoleni.

kapturprzemyslaw
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2023, 14:37

Re: Wersja Premium

Post autor: kapturprzemyslaw » 07 mar 2023, 14:07

Pomysł bardzo dobry - szkoda że PREMIUM NIE DZIAŁA w automatycznym wyszukaniu uzupełnień. Kupiony klucz likwiduje jedynie reklamę. NAPRAWDĘ SZKODA - to była kiedyś dobra aplikacja. Ręczne wyszukiwanie opisów jest dość uciążliwe. Pozdrawiam

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Wersja Premium

Post autor: Pacer » 16 mar 2023, 12:16

kapturprzemyslaw pisze:
07 mar 2023, 14:07
Pomysł bardzo dobry - szkoda że PREMIUM NIE DZIAŁA w automatycznym wyszukaniu uzupełnień. Kupiony klucz likwiduje jedynie reklamę. NAPRAWDĘ SZKODA - to była kiedyś dobra aplikacja. Ręczne wyszukiwanie opisów jest dość uciążliwe. Pozdrawiam
Odpisywałem już na emaila, że sposób pobierania danych w wersji premium jest wyjaśniony w FAQ na stronie Filmoteki w zakładce
"Więcej informacji o PREMIUM" (zrobię ją bardziej widoczną, żeby nie pominąć)
w punkcie 7 zapisane jest "Automatyczne pobieranie potrzebuje do prawidłowego działania sum kontrolnych wyliczonych na podstawie plików video"
czyli trzeba mieć fizycznie te pliki video z filmami, automatyczne pobieranie nie działa dla samych tylko tytułów.
Dobra wiadomość jest taka, że pracuję już nad tym aby była możliwość pobierania tych danych dla samych tytułów.

ODPOWIEDZ