Wersja Premium

Interesuje Cię automatyczne pobieranie danych o filmach? Znalazłeś jakieś błędy w automatyczny pobieraniu? Chcesz zgłosić się do beta testów automatycznego pobierania? Zapraszam
aste

Wersja Premium

Postautor: aste » 13 mar 2014, 11:28

Witam
Dziś wykupiłem klucz do usługi premium. Po uruchomieniu automatycznego pobierania danych, pojawia się komunikat: error: skonczyl sie czas wykupionej uslugi, wykup konto premium

Awatar użytkownika
Pacer
Administrator

Re: Wersja Premium

Postautor: Pacer » 27 mar 2014, 12:38

Już wprawdzie odpowiedziałem na email, ale może powtórzę to tutaj, aby użytkownicy w razie problemów wiedzieli o co chodzi.

Podczas dokonywania płatności w tygodniu w większości przypadków firma księgująca wpłaty otrzymuje przelew w ciągu kilku sekund i w tym samym czasie informuje o tym moje skryty, które nadają klucz premium, aktywują go i wysyłają użytkownikowi na email. Są jednak od tego wyjątki, jeżeli użytkownik dokonuje wpłaty np w sobotę wieczorem lub niedziele to niektóre banki wstrzymują przelew do realizacji do poniedziałku rana, i pomimo że użytkownik otrzyma informację z mojej strony, że został mu nadany klucz premium to jeszcze niestety on nie będzie działał bo nie jest aktywowany, aktywacja następuje automatycznie, gdy pieniążki docierają w poniedziałek do operatora płatności, w każdym bądź razie nic nie ginie i nikt nie zostanie oszukany, czas na każdy wykupiony miesiąc to 31 dni od momentu aktywacji klucza. Mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałem, w razie pytań proszę pisać do mnie na forum.

Awatar użytkownika
Pacer
Administrator

Re: Wersja Premium

Postautor: Pacer » 27 lip 2018, 15:02

Zapraszam do skorzystania z wersji PREMIUM, szybciej i wygodniej można pobrać opisy do tysiąca filmów jednym kliknięciem.